Yenilenen iPhone 5se Nasıl Olacak?


iphon5s-yeni
Uzun zamandan beri yeni bir cihaz güncellemesi ile karşımıza çıkacağı konuşulan iPhone, söylentilerin farklı bir boyuta taşınmasına neden oldu. Herkesin dilinde olan iPhone 6c ve 4 inç genişliğinde bir iPhone beklerken bir anca bambaşka bir söylenti internette dolaşmaya başladı.
Son yapılan Apple etkinliğinde 4 inçlik bir cihazdan bahsedilmesi bunun 6c için geleceği kanısına varılmıştı. Ancak bu kez tahminler doğru çıkmadı. 2016 yılının Haziran ayından sonra piyasaya çıkacağı belirtilen 4 inçlik boyutu ile yeni iPhone‘un modeli 5s olarak gelen sızıntılarda netlik kazanmaya başladı.
iPhone cihazlardan en fazla beğenilen ve en çok satış talebi alan 5s kendini yenileyerek yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanmakta. Yeni nesil olarak tasarlanan iPhone 5se A8 çipi ile daha yüksek bir performansa hazır hale getirilmiş. Ayrıca bu özelliğinin yanında kamerasında da ciddi iyileştirmeler yapılacağı gelen haberler arasında yer almakta.
3D Touch ile hayatımıza yeni bir kullanım alışkanlığı katan iPhoen 6s ve 6s Plus’ın bu özel yeteneği henüz sadece bu modeller için geçerli olacak. Yani yeni nesil olarak revize edilecek olan iPhone 5s için 3D desteğinin bulunmayacağı kesin.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın