iPhone 7 Fiziksel Özellikleri Sızmaya Başladı


iPhone 7 Tasarım
Dünyanın bir numaralı akıllı telefon üreticilerinden olan, her telefonu daha çıkmadan büyük sansasyonlara neden olan Apple firması, iPhone 7 ile yeniden gündeme oturmaya başladı bile. Birçok artı özelliğinde olması beklenen en büyük değişimi şeklinde olacak gibi gözüküyor.

Özellikle daha önce çıkan modelleri ile kıyaslandığında çok daha ince bir akıllı telefon ile karşılaşacağımız kesin gibi duruyor. Bunun yanı sıra su ve toz geçirmez yapısı ile oldukça farklı özelliklerin de cihazda olması bekleniyor. 3,5 mm genişliğini kaplayan kulaklık girişinin iptal edileceği gelen duyumlar arasında yer alıyor. Eğer bu şekilde olursa 7 mm olacağı saptanan cihaz, şuan piyasada olan iPhone 6s serisinden de 1 mm daha ince olacak gibi.

Apple yeni teknolojisi WWDC lightning bağlantısı ile kulaklığın entegre kullanılabilme özelliğinden bahsetmişti. Bu durum bundan sonra oluşturulacak olan iPhone yeni modellerde kullanılması halinde ciddi bir rahatlık ve fiziksel küçülme sağlayacağı kesin. Bu yeni nesil uygulamalar, 3D touch ve kim bilir daha hangi yeni teknolojiler ile donatılacak olan iPhone ile tanışacağız, hepimiz bekleyip göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın