iPad Pro Açılmama Sorunu ve Çözümü


ipad-pro
Apple tablet ürünlerinin en geniş ekrana sahip ürünü olan iPad Pro kullanıcıları ile buluşalı kısa bir süre geçti. Ancak kullanıcılar kısa bir kullanımdan sonra farklı bir sorun yaşayarak hata bildirimleri ile şirkete geri dönmeye başladılar.

Yaşanan sorun ise cihazın uzun süre şarjda unutulmasının ardından işlem almaması ve tüm komutlara yanıtsız kalması idi. Yani gece taktığınız iPad Pro sabah genellikle çalışmamaya başlıyor.

Üstelik bu sorun tüm versiyonları kapsıyor. 32GB, 128 GB, SIM kart destekli ve SIM kart desteği olmayan tüm modeller için aynı sıkıntı mevcut. Bu sorun ile destek merkezlerini arayan kullanıcılara ise iTunes üzerinden fabrika ayarlarına dönülmesi gerektiği şeklinde bir yardım önerilmekte idi. Birçok kullanıcı ise bu sorunun sadece bir kez yaşandığını, yeniden yüklemeden sonra sorunun tekrarlamadığını belirtiyor.

Böyle bir durum ile sizler de karşılaşırsanız, “home” ve “power” tuşlarını birlikte basın. Bu şekilde cihazınızın hızlı şekilde açıldığını ve herhangi bir sorgu ekranı ile karşılaşmadığınızı görecek ve cihazınızı hemen kullanmaya başlayabileceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın