iPhone Telefonunuz Ne Kadar Hızlı


iphone-speed
Her kullanıcının merak ettiği şeylerden biri olan akıllı telefonum ne kadar hızlı sorunun cevabını artık uygun bir uygulama ile anında öğrenmeniz mümkün. Özellikle iOS üzerinde bir performans testi yapmayı hesefliyorsanız Geekbench 3 kullanılabilecek en etkili uygulamaların başında yer alıyor.

Şuan AppStore’da indirme de girmiş olan uygulama, Android’den sonra iOS için geçtiğimiz yıllarda platforma katılmış olan özel bir deneyim yazılımı. Oldukça popüler olan bu performans yazılımı sayesinde kesin ve oldukça başarılı bir performans ölçümü yapmanız mümkün olacaktır.

Gerçek anlamda sentetik ve oldukça doğru sonuçları almanızı sağlayacak olan Geerbench 3 uygulaması, iPhone cihazların tüm performans verilerini detaylı şekilde sağlayan oldukça başarılı ve uygun bir yazılım olarak görülmekte. Ayrıca elde edilen performans verileri hızlı ve uygun bir paket haline getirilerek Dropbox ile entegre edilerek bulut uygulamanıza aktarılabiliyor.

Tüm cihazınızın hızını, erişimlerini ve hatta batarya performanslarını da hızlı şekilde elde etmenizi sağlıyor. Bu şekilde hangi uygulamanın daha yüksek batarya tükettiğini de belirlemeniz bu şekilde kolaylaşacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın