En İyi iPhone Uygulamaları 2016


Günlük hayatımızı kolaylaştıran telefonları elimizden eksik etmemek ile birlikte gittiğimiz yer yere götürür olduk. Madem yanımızdan bir an olsun ayıramıyoruz bu aletler, o zaman bu durumu faydaya çevirmek gerekiyor. Bunun için iPhone’nun kaliteli uygulamaları mevcut. 2016 yılının en iyi iPhone uygulamalarına değinelim ve günlük hayatımızı nasıl kolaylaştırdığına bakalım.

1.Evernote

Evernote
Eğer düzensiz iseniz, bu uygulama sizin için biçilmez kaftan. Telefon içerisinde ki senkronizasyonu sağlamak adına başarılı bir uygulama meydana gelmiş. Farklı ekranlara gerek duymaksızın, tek bir ekranda çalışabileceğiniz bir uygulama bu. Notlar yazıldıktan sonra onay süzgecinden geçireceksiniz,hepsi bu.

2.Pic Collage

Pic Collage

Fotoğraf çekmek günlük rutinimiz haline gelirken, amaç bu fotoğraflarda güzel çıkmasak bile, belli başlı oynamalar yapmak. Bu uygulama da anladığınız üzere bir fotoğraf çekme, düzeltme uygulaması. Çektiğiniz fotoğrafı aynı zaman da anında, kırpıp üzerinde oynayabilirsiniz. Değişik arka fonları ekleyerek de fotoğrafınıza kullanıma hazır pozisyona getirebiliyorsunuz.

3.FitBest

FitBest

Sağlık problemleriniz var ise bu uygulama sizin için gayet ideal. Besin içerikleri, aktiviteler sırasında yakılan kaloriler, atılan adımları içeren bir uygulama. Vücut bölgelerine yönelik egzersizler ile de sağlığınızı olumla etkileyecek.

4.Zebramo

Zebramo

Alış-veriş sitelerinde birinci yılını dolduran Zebramo; ayakkabıdan çantaya, aksesuardan giyim konusuna kadar her şeyi içeriyor. Hatta yalnızca sıfır değil, kullanıcıların da kendi kıyafetlerini ikinci el olarak sergileme olanağı sunuyor. Facebook ile bağlanmayı sağlayarak da güven açısından içimizi rahatlatıyor.

5.Mico

Mico

Günümüz ilişkileri neredeyse sosyal platform üzerinden çoğalmaya başladı. Mico’da bunlardan bir tanesi diyebiliriz. Konumunuza bağlı olarak sizi bulmayı sağlayan bu uygulama, sanal dünyanın duygusunu gerçeğe çevireceğine benziyor.

6.CepteTEB

CepteTEB

Mobil bankacılık adı altında her türlü desteği veren bu uygulama; para yatırma, kredi çekme, havale yapma vb. gibi işleri bünyesine eklemiş. Bu sayede dışarıya çıkıp bankaya gidilen mesafeyi kısaltarak, bize boş zaman imkanı sağlamış.

7.Replay

Replay

Replay, bir video düzenleyici uygulaması. Bu sayede çektiğiniz videoları, isteğinize göre düzenleyerek veya istemediğiniz kısımları çıkartarak kullanabilirsiniz.

8.Elevate

Elevate

Günlük hayatımız da iletişimin çok büyük. Bu uygulama sayesinde beyni etkin kullanmayı, konuşurken kelimeleri unutmamayı ve hafıza güçlendirmeyi öğreneceksiniz. Yapmanız gereken tek şey; her gün düzenli olarak onunla konuşmak, yazmak, okumak ve anlama egzersizleri yapmak. Düzenli yapıldığında büyük faydasını göreceğiniz bir uygulama.

9.iMovie

iMovie

Eğer sizin hayaliniz Hollywood tarzı filmler çekmek ise bu tam sizlik bir uygulama olmuş demektir. Çeşitli videolar çekeceğiniz bu uygulama, gözde uygulamalardan biri olmuş durumda.

10.Racing in Car

Racing in Car

Araba kullanmayı yeni öğrenenler için oldukça kolaylatıcı bir uygulama. Özellikle yeni yıl ile birlikte yüyürliğe giren stajyer öğrenci ehliyeti için birebir. Akan trafik sayesinde verdiğiniz tepkileri daha kolay algılayabileceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın