iPhone 7 Hakkında Yeni Gelişmeler


Dünya’nın en önde gelen teknoloji devlerinden Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 plus ile birlikte minik boyutlu telefon bekleyenlerin gönlünü fethedecek gibi gözüküyor. 4 inç ekranlı yeni iPhone’nun tanıtılacağı zamanı beklenen iPhone 7 ve 7 Plus hakkında her gün yeni bilgiler sızdırılıyor.

iphone7-gelismeler

İşte bu sıra dışı özellikler!

 Daha ince bir kasa ile kullanıcılarına ulaşacak iPhone 7ve iPhone 7 Plus ‘da kulaklı girişi olmaya kasa yaklaşık olarak 6mm civarında olamasın tahmin ediliyor.

 • İşlemci konusunda Samsun ile çalıştı ve A9 işlemci sistemini bir kısmını Samsun tarafından üretildi fakat Apple iPhone 7’de kullanılacak A10işlemci sisteminde Samsun ile çalışılmayacak ve çok daha performanslı, verimli ve şarj konusunda çok daha tutumlu olacak bu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ‘da arka taraflarında da iki kamera bulunacak.
 • İPhone 7 serisinde bulunan çift kamera insan gözü gibi çalışarak iki farklı açıdan çekilmiş resimleri birleştirerek derinlik katacak ve 3 boyutlu resimlerin çekilmesine olanak sağlayacak.
 • Force Touch teknoloji ile ekranında uyguladığı farklı parmak basınçları ile telefonuna farklı komutlar gönderebilecek bu sayede çok fonksiyonel bir kullanım sağlamış olacak.
 • Safir kristal cam ekranı ile kolay çizilmeyen ve daha dayanıklı ekranlarla piyasaya sürülecek
  Kablosuz şarj özelliği ile değerine değer katacak.
 • Olağanüstü performans a sahip Apple daha az enerji tüketen işlemci sayesinde pil ömrünü uzatmayı hedefliyor.
 • Son birkaç yıl içinde piyasaya ya su geçirmez dış gövdesi ile ve suya dayanıklı kaplama ile üretilmiş ile rekabet tanımayacak
 • Mükemmel Ekran Çözünürlüğü e Quad HD ekranı sayesinde muhteşem görüntü kalitesi yakalayacak.
 • Bir diğer muhteşem özellik ise fiyatı olacak apple ıh sunduğumu taksit imkânları sayesinde herkes bir apple sahibi olacak
 • Harita uygulaması olan Apple Map Car Play ile birlikte çalışacak bu sayede arabanızda eller free bir şekilde en yeni müzik ve albümleri dinlerken en yakınızdaki petrol ofisi, kahve, sinema, yemek alanı, alışveriş alanı, tuvalet gibi ihtiyacınız olan yer yere kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

İPhone 7 için tasarlanmış konseptler

iphone-7-konsept4

iphone-7-konsept3

iphone-7-konsept1

iphone-7-konsept

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın