Taksitli iPhone Satış Kampanyası


Cep telefonlarına uygulanan vergiler, cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksit imkânının kaldırılması ve dolar kurunun yüksek olması gibi sebeplerle Türkiye’de Apple iPhone gibi iyi bur telefon almak zor bir hale geldi. Fakat Apple’ın Taksitlendirme Programı bu duruma bir çözüm olacak görünüyor. Şu an yalnızca Amerika’da uygulanan program sayesinde  iPhone 5 ve üst modellerini 24 aylık sure boyunca ayda 15 dolara dan dan başlayacak taksit ödemeleriyle iPhone turunlar telefonlarına kavuşabilecekler. Bu uygulamadan önce taksitle yeni bir model iPhone almış kullanıcı isterse taksit tutarını düşürebilecek. Gelen bilgilere göre 16GB iPhone 6s telefon 33 dolar, bir üst modeli olan iPhone 6s Plus’ın ise 37 dolar gibi taksitlerle satışı yapılacak. Ayrıca iPhone 5 sahibi olmak için aylık sadece 14,5$ödemek yeterli olacak. Apple’ın başlattığı bu uygun kampanyalar sadece taksit avantajı ile sınırlı değil. Eski akıllı getiren kullanıcılar telefonlarının modellerine bağlı olarak yeni apple telefonlara oldukça yüksek indirimlerle de sahip olabilecek

taksitli-iphone

Apple’dan Eski Telefonunu Getir, Yeni Telefonunu Götür kampanyası

Apple in yaptığı bu son hamlesi ile kullanıcılar isterlerse eski akıllı cihazlarını getirip yeni model bir iPhone telefonu  300 Dolar’a varan bir indirimle  satın alabilecekle. Ilık olarak Amerika’da başlatılan bu uygulamayı diğer ülkelerde dört gözle bekliyor. İphone’a geçmeyi planlayan kullanıcılar bu indirim avantajından mutlaka faydalanmak istiyorlar. Apple uyguladığı bu satış stratejileri ile satış çıtasını çok daha yükseklere çıkaracağı görünüyor.

Taksitli iPhone Satış Programının Türkiye’ye de gelmesi bekleniyor.

Akıllı telefon pazarın sektörde çok büyük bir pay alan Apple büyüme gelişme ve kendini değiştirme çalışmalarına son hız devam ediyor. Sürekli İlklere imza atan ülkenin sattığı ürünler bağımlılık yapacak cinsten.  Türkiye’de de iPhone tutkunlarının sayısı bir hayli fazla fakat ülkemizdeki zor şartlar nedeni ile herkes istediği bir iPhone telefona ulaşamıyor. Apple iPhone kullanmak isteyen Türk kullanıcılarını da düşünüp bu taksitli satış kampanyası Türkiye de başlatması muhtemel görünüyor. Bu sayede sayesinde diğer akıllı telefon modellerinden iPhone telefonlara geçişin artması hedefleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın