En İyi iPhone Oyunları 2016


Günlük hayatta telefonlarımızı çok fazla kullanır hale geldik. Mesajlaşmak ve aramak dışında birçok işlevi daha devamında getiren telefonlar, hayatımızın vazgeçilmez parçası olmaktan geri durmuyor. Dışarı çıkarken evde unuttuysa, o gün resmen zehir oluyor. Tabi kim telefonunu evde unutur, bu da akıllarda soru işareti olarak kalmıyor değil. Eskiden yalnızca belli başlı işlevleri yerine getirirken, şimdilerde alış-veriş, banka işleri ve aklınıza gelebilecek her şeyi yapıyor bu aletler. Bilgisayarla çoğu zaman ihtiyaç duymuyoruz bu sayede. Telefonlar hem daha küçük her an kullanabiliyoruz hem de çeşitli eğlencelerimizin kaynağı oluyor. Bunların dışında film izlemek, müzik dinlemek ve oyun oynamak için kullanıyoruz. Oyun oynamaya her an fırsat buluyoruz, bu yüzden özellikle iPhone kullanıcıları için 2016 en iyi iPhone oyunlarını derledik.

1.Cannon Challenge

1.Cannon-Challenge

Bir savaş oyunu olmak ile birlikte Discovery Channel tarafından geliştirilmiştir. Oyunun amacı bulunan tankları devirmektir. Tabi sizin kendinize göre seçtiğiniz silahlar, hızı ve namlu açısını ölçmeniz gerekmektedir.

2.iSniper 3D

2.iSniper-3D

Kendinizi keskin bir nişancı olarak mı hayal ediyorsunuz? İşte bu tam da sizin için yapılmış oyun. 3D shooter tarzı savaş oyunun da, askeri görevleri yerine getirmek için nişan gücünüzü kullanacaksınız.

3.Zombie Farm

3.Zombie-Farm

Herkesin bir ara takıntılı olduğu FarmVille oyununu bir versiyonu diyeceğimiz tatta olan bu oyun de, değişen tek şey bahçenizde zombiler gezecek. Oldukça eğleneceğiniz bu oyuna yabancı değilsiniz.

4.Trace

4.Trace

Grafiker arabirimine sahip oyunumuzda çizim esas olarak karşımıza çıkıyor. Çeşitli turları geçmeye çalışacağınız bu oyundan bir hayli zevk alıp, telefonunuzu elinizden düşürmeyeceksiniz.

5.Bowling Lite

5.Bowling-Lite

Müptelası olanların sürekli oynamak isteyeceği bir oyun. Klasik bowling oyunundan biraz daha farklı şekilde karşılıyor olsa bile bizi, yine de indirip oynayanlar çok beğendi.

6.Adrenalin Pool Lite

6.Adrenalin-Pool-Lite

Belli oranlarda küçültülüp telefonunuza sığdırılan bu oyun; iPhone ve iPad için online bilardo oyunudur. Uygulamada başkaları ile eşleşerek güzel dakikalar geçirebilirsiniz. Hem chat sistemi ve oyuncu profilleri de mevcut.

7.Touch Hokey

7.Touch-Hokey

Bildiğiniz masa hokeyinden hiç bir farkı olmayan bu oyunu dilerseniz tek kişi, dilerseniz karşılıklı oynayabilirsiniz.

8.Diamond Twister Lite

8.Diamond-Twister-Lite

Pek de yabancı olmadığımıza oyunda amaç; 3 tane aynı renkteki taşları alt alta veya yan yana getirmeye çalışmak. Daha sonra da bu doğrultu da puan kazanıyorsunuz.

9.Scoops

9.Scoops

Tamamen sizin elinizde olan denge oyunu diyebiliriz. Hem tatlı bir oyun hem de çok keyifli. Yapmanız gereken tek şey gönderilen dondurmaları en altta ki külahın üstünde denge de tutmak.

10.Real Racing GTi

10.Real-Racing-GTi

Çok başarılı bir simülasyon olduğunu söyleyebiliriz. Araba tutkunları için geliştirilen bu oyunu her yerde oynayıp, diğer arabalar ile yarışabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın