Tanıtım Tarihi: 21 Mart


Apple ‘ın uzun süreden beri tanıtım yapacağı konuşuluyordu. Tanıtımın tarihi her ne kadar çok net olarak bilinmese bile, 21 Mart olarak duyulmuştu.

Let Us Loop You In Etkinliği Tarihi

Merakla beklenen davetin tarihi birkaç gün önce duyuruldu. Hatta Apple davetiyeleri bile dağıtmaya başladı. Cupertino Campus‘te, 21 Martta düzenlenecek bu etkinlik.

Etkinlik davetiyelerinin rengi oldukça dikkat çekici bir detay haline gelmiş durumda. Davetiyelerde kullanılan renkler, Apple ‘ın yeni cihazlarda kullanıp, daha sonrada kullanmaya devam edilecek olan renk. Rengin adı; Rose Gold. iPad ‘in bu renge ev sahipliği yapabileceğini söyleyebiliyoruz.

Let Us Loop You In Etkinliği

Etkinlikte tanıtılacak olan ürünlere değinmek gerekli. Let Us Loop You In Etkinliği ‘nde Apple Watch kayışlarının tanıtılması bekleniyor. Herkes tarafından oldukça kullanılan Apple Watch ‘lar kayışları ile birlikte daha ihtişamlı olacaklar. Bunların yanı sıra, iPhone 5 S ‘in güncellenmiş hali olarak bildiğimiz iPhone SE modelinin konuşulacağı etrafa yayılmış durumda. Ama henüz net bir habere ulaşmak mümkün değil. iPhone SE ‘nin kouşulan birkaç özelliğinden bahsedecek olursak; 12 megapiksel arka kamera, Apple A9 İşlemci, Live Photos ve 4K video kayıt desteğini bünyesinde barındıracak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın