Yeni iPad Görüntüleri Sızdı


Son zamanlarda Apple ‘ın yeni cihazı, sızıntılar yaşamıştı. O sızıntılara bir yenisi daha eklendi. iPad ‘in dışı ile ilgili bir haber alında. Lakin iPad Air 3 mü, iPad Pro mu olacağı henüz bilinmemekte.

Apple ‘ın ürünlerinde ki güzelliği ve kullanışlılığı hepimiz biliyoruz. Son zamanlar bu ürünlere bir yenisi daha eklendi. Bu yenilik iPad ailesine geldi. Henüz ismi dahi netleşmeyen bu ürün Mart ayında tanıtılacak. Twitter üzerinden paylaşılan bir resme göre iPad ‘in kılıfı belli oldu. Ama paylaşan kişi de iPad ‘in ismi hakkında net bir bilgiye sahip değil, anlaşılan.

İsim hakkında, iPad 7, iPad Mini Pro veya iPad Air 3 gibi söylentiler mevcut. Ama bunlar arasında hiç duymadığınız isimleri görmekte sizi şaşırtmasın.

yeni-ipad

Paylaşılan kılıf resmini incelediğiniz zaman, iPad Pro özellikleri taşıdığını sizlerde anlayacaksınız. 4 köşede bulunan hoparlörü ve Smart Konnektör desteği ile iPad Pro ‘ya benzetmemek elde değil. Apple Pencil desteğine de sahip olacak cihaz, Apple ‘ın en güçlü işlemcisi olan A9X ile can bulacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın