21 Mart 9.7 inçlik iPad Pro Tanıtımı


21 Mart Pazartesi günü Apple iPhone SE ile birlikte iPad Pro ‘yu da tanıtıma sunacak. Tabi ufak bir detay var ki gözden kaçmıyor. Apple acaba iPad Air 3 ‘ü mü yoksa iPad Pro ‘yu mu tanıtıma sunacak bunun hakkında henüz bir bilgi yok. Bize gelen daha doğrusu sızdırılan bilgiler doğrultusunda, iPad Pro veya iPad Air 3 ya da herhangi başka bir isimle çıkacak. Bunu da henüz bilmiyoruz.

12_9_ipad_ipad_4_mini_light

Astropad son zamanların en iyi çizim uygulamaları listesinin birinci sırasında yer alıyor. Bu uygulamaya güncelleme geldi ve değişik özellikleri de beraberinde getirdi. Bu yeni iPad ‘in özelliğinin ise Apple Pencil olacağı duyruldu. Bu konu da iPad Pro mu yoksa iPad Air 3 mü olacak konusuna net bir açıklık getirdi.

Geçtiğimiz Eylül ayında ki Apple tanıtımına değinecek olursak, bu etkinlikte iPar Pro yu tanıtırken en iyi programlardan biri olan Adobe Photoshop uygulamasını Apple Pencil ‘i tanıtmak amacı ile kullanmıştı. Sonuçta hepimiz Apple ‘ın 3. parti uygulamaları kullanarak tanıtım yaptığını biliyoruz. Astropad olarak adlandırdığımız uygulamaya gelen bu güncelleme yeni iPad Pro ‘yu çizim uygulaması ile tanıtabileceğini hissettiriyor.

21 Mart Pazartesi günü bu ürünü tanıtım safhasında göreceğiz. O zaman nelerden bahsettikleri hakkında daha fazla bilgi edinmiş olacağız. 9.7 inçlik iPad Pro ‘yu sabırsızlıkla bekliyoruz desek yalan olmaz. En yeni iPad oldukça ses getirecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın