iPhone Yeni Modellerinin Tasarımları


Telefonları çoğu zaman tasarımına bakarak alıyor ve kullanmaya devam ediyoruz. Hal böyle olunca iPhone gözümüzün önüne geliyor. Özellikle 21 Mart tarihinde tanıtıma çıkacak olan iPhone SE ‘nin tasarımı merak konusu.

iPhone-Pro-Alt

Apple ‘ın çok uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı serinin yeni telefonlarının tasarımlar ortaya çıkmaya başladı. 21 Mart tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte, tasarımları göreceğiz. Ama daha başlamadan önce tasarımlarından bahsetmekte büyük fayda var.

iPhone SE modelinin daha çok iPhone 6S ‘e benzediğini söylemek mümkün. Aslına bakarsanız ürünler de sadece içerik açısından değişiklikler meydana gelebiliyor diyebiliriz. yani tasarımları neredeyse birbirlerine yakın oluyor. Bilindiği üzere iPhone 6S oldukça rağbet gören bir telefon ve telefon tasarımını üstlendi. Bu sebepten dolayı aynı telefon tasarımı ile gündeme gelmesi ve yapılması çok da ilginç olmayan bir durumdu.

iPhone 7 ve iPhone 7 Pro modelleri içinde çeşitli şeyler söylemek mümkün olacaktır. Mesela duyulan haberlere göre bu iki telefonda çift kamera ve konnektör göreceğimiz doğrudur. Zaten baktığınız zaman bu iddiaların çok uzun bir süredir etrafta konuşulduğunu da söyleyebiliriz. iPhone 7 için ise arkadaki anten çizgilerinin olmayışı görüyoruz. Aslına bakarsanız daha iyi olmuş bile diyebiliriz.

Bunlar sadece bir kaç bilgi diyebiliriz. Henüz tanıtıma çıkmadığı için görmek de mümkün olmadı haliyle. Bunların cevabını ise ancak 21 Mart tarihinde öğreneceğiz. 21 Mart ‘ta tanıtıma sunulacak olan iPhone SE eğer bahsettiğimiz gibi olursa, iPhone 7 için de konuşulanlar doğru olacak demektir.

iphone-7

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın