İphone 7 Daha Büyük Batarya İle Geliyor


Teknoloji bu kadar hayatımızın içerisindeyken yepyeni teknolojik gelişmeleri engelleyemiyoruz. 2016 yılını yaşarken birçok teknolojik gelişim bizi şaşırtıyor fakat bu teknolojiler eninde sonunda ellerimizde oluyor. Kullandığımız birçok teknolojik alet bize oldukça fayda sağlar. Herkesin sahip olduğu akıllı telefonlara bir tek küçük çocuklarda rastlamaz olduk fakat o çocukların ellerinde de çeşit çeşit oyun oynadıkları tabletleri var. Teknoloji gerçekten oldukça küçük yaşlarda kullanılabilir, öğrenilebilir oldu. Bu teknolojik gelişmeleri yaratan mühendisler, üreten işçiler ve fabrikalar var elbette. Sayısız marka bizlere fayda sağlamak için üretim yapar ve biz tüketiciler olarak ürünleri takip eder, satın alırız.

iphone-7-batarya

Son yıllarda oldukça ünlenen bir marka olan Apple markası ürettiği akıllı telefonlar, tabletler, laptoplarla dünyada fark yaratıyor. Yeni neslin belki de en çok sahip olduğu ya da sahip olmak istediği akıllı telefon Iphone ürünleridir. Öyle değil mi? İphone serisinin en yeni modeli 7 ise piyasaya çıkmadan onunla ilgili birçok haber piyasaya çıkmaya başladı. Henüz tam anlamıyla özelliklerini bilmediğimiz İphone 7 çok ilgi göreceğe benziyor. İphone kullanıcıları ellerindeki modeli değiştirerek yepyeni bir İphone 7 almak için sabırsızlanıyor. Yeni nesil İphone kullanımında çığır açıyor. Peki yepyeni bir model olan İphone 7 modelinin geçmişteki Apple modellerinden farkı ne olacak?  Ortaya çıkan yani piyasaya sızdırılan bilgilere göre Iphone 7’nin batarya boyutu diğer modellerden büyük olacakmış. Tam olarak bu sonbahar tanıtılacak olan Iphone 7 hakkında henüz daha az bilgi biliniyor. Yeni çıkacak modelde kulaklık girişi de olmayacak. 3.5 mmlik kulaklık yeri olmayacaktı.

Iphone 7 hakkında daha nasıl bilgiler gelecek merakla bekliyoruz. Apple severler ve teknolojik gelişmeleri takip etmekten haz duyan kişiler oldukça sabırsız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın