Apple Watch Fiyatı Düştü, Yenileri Tanıtılıyor


Teknolojinin hızına yetişmek artık göz açıp yummaya benzedi. Her gün yeni bir teknoloji harikasıyla karşılaşmak bizi şaşırtmamakta. Bu bir arz talep meseli olarak önümüze çıkıyor. Talep fazla olunca şirketlerde bir yarış içinde.

Bu pastada en iyi olmak ve ses getirmek içinde yeni bir sürü tasarım harikaları karşımıza çıkmakta. İşte Apple çıkardığı akıllı saat kayışlarını  bugün yerel saat ile 19.00 düzenlemiş olduğu Let Us Loop You  etkinliğinde iPhone SE, 9.7inç iPad Pro, iOS 9.3 ve Apple Watch için yeni kayışlar tanıtıldı. Bu tanıtım yapıldığında şuna da vurgu yapıldı. Apple Watch ‘ın en çok istenilen Akıllı sat olduğunun vurgusu da yapıldı. Satışa sunulan yeni kayışlar şık tasarımlarla görücüsüyle buluştu. Tim Cok Apple Watch’ın akıllı saat pazarında tek lider olduğunu ve bunu da koruduğunun altını çizdi. Görüldüğü gibi dünya devleri bu pastadan en büyük payı kapmak için birbirinden güzel tasarım harikaları ve teknoloji hitlerini bizlerin hizmetine sunmaktalar. Çok sayıda gelen talep üzerine yedi farklı renk seçeneği ile  geleceklerini söylemiş durumda. Apple bununla da kalmadı fiyatlarını aşağı çekerek alıcılarına sürpriz yaptı. ABD de 349 dolar’dan satılan Apple watch ‘ın fiyatını 299 dolar’a düşürdü. Tabii ülkemizde de bu yansıma hemen oldu. Meraklısına duyurulur. 42mm uzay grisi Apple Watch şuanda 1299TL‘ye satışa sunulmuştur. Ben inanıyorum ki teknoloji ile yakından ilgilenenler hemen alacaktır.

Apple Watch Fiyatı Düştü, Yenileri Tanılıyor

Yeniliklere açık olan insanoğlunun hayallerinin sınırına kadar uzanan teknoloji hızla ivme kazanmakta. Ve bu pastada yaptıkları tasarım harikaları ile ayakta kalıp daha da yeni teknolojik aletlere yer ve zemin hazırlamakta. Bizler büyük küçük teknoloji ile kol kola yürümeyi seviyor onsuz artık zaman geçiremiyoruz. Neden en iyisine sahip olmayalım ki?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın