iOS 10 Ne Zaman Çıkacak?


İOS Özellikleri ve Tüm Detayları; Apple dünyanın sayılı teknoloji şirketlerinden biridir. Piyasaya sürdüğü teknolojik ürünlerle bir çok şirketi geride bırakarak adını tescillemiştir. Teknoloji devi her yıl periyodik olarak tanıtım etkinlikleri yapmaktadır. Bu etkinliklerde İPhone ve İPad modellerinin yanında yeni sürüm İSO sürümünü görmekteyiz. Her sene periyodik olarak tanıtımlarını yaptığı teknolojik cihazları her Eylül ayında görücüye çıkaran Apple bu senede WWDC 2016 teknoloji etkinliğine gözler ve kulaklar çevrilmiş durumda.İşte İOS 10 güncellemesi ile birlikte Apple ‘nın İphone ve İpad cihazlarında kullanılan ve çok ses getireceği bir çok yeniliğe yer vereceğe benziyor. İşte Eylül ayında yapılacak WWDC 2016 etkinliğinde İSO 10 güncellemesi tanıtılacak. İSO 10 güncellemesinden önce kitlelere açık beta programına kayıtlı olan kitlelerle Beta sürümünü test edecek. İos 10 Beta testlerine ne zaman yapacağını Haziran 2016 olarak açıkladı.

İSo 10 nun güncellemesini alabilecek en eski cihaz İphone 5 veya İphone 3 olacak. İSO 10 güncellemesini almasını beklenen cihazlar şunlar. iPhone 5,iPhone 5C,iPhone 5S,iPhone 6,iPhone 6 Plus, iPhone 6S,iPhone 6S Plus,iPod 5, iPad 3,iPad 4, iPad mini, iPad mini 2,iPad mini 3, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro modelleri. • SİRİ DAHA GELİŞMİŞ OLACAK ; mesajlarınızı ve maillerinizi okuyabilecek ve cevap verebilecek • 3DTOUCH GELİŞTİRİLİYOR ; İphone 6S modelindeki 3D Touch İSO 10 ile daha geliştirilmiş olarak çıkacak. Bu farklılıklar sayesinde kısayollar üzerinden farklı baskılarla farklı ayarlara erişebilmeyi başaracağız. • KONTROL MERKEZİNİ DAHA ÖZGÜR KULLANACAĞIZ; İSI 10 nun en güzel özelliğinden biri uzun zamandır sabit olarak kullandığımız kontrol merkezini artık biz dilediğimiz kullanmaya başlayacağız • APPLE NEWS GELİŞTİRİLECEK ; Parmaklarımızı sağa sola kaydırma kaydıyla

Apple News uygulamasına ulaşmanın hazzını yaşayacağız. DAHA GELİŞMİŞ SES AYARLARI ; Apple güncellemesinde her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüş Yo utup üzerinden video izlemek istediğimizde artık sesin düzeyini düşürelim diye uğraşmayacağız. iOS 10 güncellemesiyle ile iPhone ve iPad’de bildirim sesleri ve medya sesleri ayrı ayrı kontrol edilebilecek. İşte İSO 10 yeni güncellemesi ile tanıtımı yapıldığı günden itibaren bir çok kullanıcının da tercih sırasında birinciliği kaptırmayacağa benzemekte. Apple gene üstüne düşen misyonu yaparak pastadaki dilimi kimseye kaptırmayacağını gösterdi.

ios-10-ne-zaman-cikacak-1

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 31 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın