Apple Watch watchOS 2


Nedir apple watch ; sizin için en önem taşıyan bilgilere anında size ileten, günlük işlerinizi saniyeler kadar kısa bir sürede gerçekleştiren daha doğrusu hayatımızı kolaylaştıran görünümüyle vazgeçilmezlerimiz arasında olan iletişim harikasıdır. Ama Apple’ın WatcOs 2 işletim sistemi İOS9 işletim sistemleriyle birlikte güncellenerek kişilere kullanılmak üzere sunulacaktı.

Apple son dakikada Watch OS 2’ de hatalar keşfedince yayınlanmasını bir süre erteledi. Kendine de yakışanı yaptı. Ama bugünden başlıyarak Apple Wathc’lar , WatchOS 2 güncellemesinin yapılabilir olduğunun altını çizdi. Neler geliyor bu WatchOS 2 güncellemesi için bir göz atalım ne dersiniz. • En öneli donanım güncellemesi WatchOs 2’nin üçüncü şahıs Apple Watch uygulamalarına izin vermesi. • WWDCm 2015 de tanıtımı yapılan bu iletişim cihazının WatchOS 2ile birlikte şu an kullanılmakta olan uygulamalarda daha fazla iyileştirmeler yapılması. Örneğin, Siri haritalar, Digital Touch’da gücenilir ve kolaylık sağlayacak iyileştirmelerin yapılması, • Daha önce Apple üzerinden çalışmasın aizin verilen uygulamaların direk olarak Apple Watch üzerinden yapılmasına izin vermesi.

İşte yapılan bu yeniliklerle Apple Watch cihazları daha dayanıklı şekilde çalışacaklar. Neden piyasaya geç çıktı sorularının sorulması üzerine şirketin açıklaması şu oldu. WatchOS 2’nin bir takım testlere tabii tutulduğu esnada bazı hatalara rastlanmasından dolayı piyasaya sürümü İOS 9 ‘ dan bir hafta gibi bir zaman zarfında piyasaya sürülmesine karar verdiklerini söylerken ; bir teknoloji devine yakışan bir açıklamayla konuya son noktayı da koydu. Aslında hataların kullanıcıların hiçbir şekilde fark edemeyeceğini çok küçük hatalar olmasına rağmen kullanıcılarına duydukları saygıdan dolayı bu hataları düzelterek piyasaya sürdüklerini söyledi. Apple sana da bu yakışırdı demekten başka bir kelime bulamıyorum.

apple-watch-icin-2-yayinlandi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Apple Watch watchOS 2 (1 Yorum)