iPhone 5s ve iPad Air’in Satışları Durduruldu


Teknoloji gerçekten hayatımızın tam merkezinde. Teknolojik aletlerin hızla arttığı ülkelerde teknolojik marketlerin hızla arttığı dünyamızda birçok ünlü marka türüyor. Bizler de bu markalardan satın aldığımız teknolojik ürünleri gönül rahatlığıyla kullanıyoruz. Teknolojiden uzak kalmamız mümkün değil.  Apple markasının gördüğü ilgiyi ve beğeniyi her marka görebilmiş değildir. Dünyaca ünlü teknolojik marketlerde yapılan satışlar bunu gösteriyor. Apple şirketi ilk günkü disipliniyle tüm ürünlerini üretir.

Ürettiği iphone modelleri, İpad modelleri, macbook modelleri, ipod türleri, apple watch ürünleri gibi birçok ürünü teknoloji severlerle buluşturan Apple bizleri teknolojiden mahrum bırakmıyor. Hayatın içerisinde, hatta merkezinde olan teknolojik gelişmelere her gün yenileri ekleniyor. Örneğin Mart ayının sonunda piyasaya sürülecek olan yepyeni akıllı telefon Iphone SE tüm donanımıyla ve şık tasarımıyla merakla beklenmekte. Apple internet sitesinde ve tüm internet ortamında Iphone SE modelini tanıttı ve bu model ile çekilen fotoğrafları yayınladı.  Fakat bazı kötü haberler de olabiliyor elbette. Bu kötü haberlerden biri de sevilerek kullanılan ve dünyada oldukça çok satılan model olan  İphone 5S’in satışının durdurulması. Bu durum oldukça üzücü elbette fakat Apple markasının hızla yenilenen İphone modelleri hızla çıkmaya devam ediyor. Üretilen modeller sürekli yenileniyor. Bir diğer üzücü haber ise tablet severleri ilgilendiriyor. İpad Air modelinin de artık satışı yapılmayacak.

Apple markasının ünlenmiş, kullanışlı bu ürünlerinin artık satışta olmaması biraz üzücü olmakla birlikte yepyeni modellerin çıkması da bir hayli sevindirici oluyor. Umarım tüm teknoloji severler için bu haberler iyi olur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın