iPhone 7, Apple İçin Fazla Hayal Ürünü Bir İçerik Mi?


Youtube kanalı ConceptsiPhone, bir iPhone 7 içeriği yayımladı. Eğer doğruysa iPhone 7 özelliklerini videoya göre size anlatacağız. Hindistanlı tasarımcı Glaxon Paul tarafından hazırlanan iPhone 7, oval köşeleri ve incecik gövdesiyle dikkat çekiyor.

iPhone 7’nin ön tarafında 4K dokunmatik ekran ve yeni nesil 3D Touch bulunuyor. Apple’ın bu çalışmasında da fiziksel Home tuşundan vazgeçmediğini görüyoruz. 2 GHz hızındaki 8 çekirdekli işlemci, arka ve ön kamerada 20/12 Mp çözünürlük 16-64-128-256 GB dahili hafıza seçenekleri, 2500 mAh gücündeki Li-Po bataryası ile Apple, fazla hayal ürünü bir iPhone 7 içeriği sunmuşa benziyor. Fakat geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da 12 Mp ön kamerayı değiştirmeyi reddettiğini görüyoruz.  The Formula açıkça şirket için çalışıyor, dolayısıyla bu yılın güncellemelerini deneyip test etmekten vazgeçmeyeceğe benziyor.

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus, Apple’ın diğer S modellerinde yaptığı gibi iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’a tasarım olarak çok benziyordu. iPhone 7 için ise tamamen yepyeni bir şey görmeyi ümit ediyoruz.

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Eylül 2015 yılında, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Eylül 2014 yılında piyasaya sürüldüğünü hatırlarsak iPhone 7’nin de Eylül 2016’da piyasaya sürülebileceği tahmininde bulunursak pek de hatalı bir şey yapmış olmayız. Eğer Eylül 2016’da alıcıya ulaşırsa bu yılki dört iPhone telefondan biri olabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın