iPhone Düşük Güç Modu Açmanın 3 Yolu


Birçok iPhone kullanıcılarının en fazla zorluk çektiği konulardan biri de düşük güç modu açma konusudur.Kendine has birçok özelliği bulunan düşük güç modunu açmanın oldukça basit olduğunu buradan hatırlatarak makalemizde bu önemli konu hakkında 3 yolun hangileri olduğunu detaylı olarak sizlere sunmaya çalışacağız. Fakat bu 3 önemli yolu belirtmeden önce iphone telefonlarının son dönemlerin en popüler ve kaliteli telefonlarından olduğunu ve günümüzde birçok kullanıcılar tarafından çokça tercih edildiğini de belirtmekte fayda görmekteyiz. Birçok özelliği bulunan bu harika mobil teknoloji harikalarından iphone telefonları hakkında kısaca bilgi sunduktan sonra dilerseniz şimdide asıl konumuz olan iPhone düşük güç modu açmının 3 yolu hakkında detaylı olarak bilgiler sunmaya çalışalım.

Çoğu kullanıcının bilgi uzun yol “Ayarlar >> Pil >> Düşük Güç Modu” seçeneğidir.

iphone-dusuk-guc-modu-acmanin-3yolu-2

İphone Düşük Güç Modu Açmanın 3 Yolu

iPhone telefonlarının düşük güç modunu açmanın 3 önemli yolu bulunmaktadır.Bunlar;

iphone-dusuk-guc-modu-acmanin-3yolu-3

  1. Hey siri düşük güç modunu aktifleştirin:  Evet iphone telefonlarında düşük güç modunu açmanın önemli 3 yollarından biri hey siri düşük güç modunun aktif hale getirilmesidir. Hey “siri düşük güç modunu aç”  komutunu verdiğinizde sistem otomatik olarak komutunuzu anında yerine getirmektedir. Bunun hemen akabinde ise düşük güç modunu etkin hale getirmektedir.
  2. World flow:  Evet iphone cihazlarınızdan düşük güç modu açmanın diğer önemli 3 yolundan biri de world flow uygulamasıdır. Harika bir işleyişe sahip olan bu uygulamanın ekran kısmına yerleştirdiğiniz witgetler uygulaması sayesinde ipad cihazınızdan düşük güç modunu anında etkinleştirebilirsiniz.
  3. Touch:  İphone telefonlarınızdan düşük gç modunu açmanın bir diğer yolu ie harika bir sisteme sahip olan ve son dönemlerde sıkça kullanılan touch uygulamasıdır. iPad cihazınızın ayarlar kısmına yerleştirebileceğiniz bu harika uygulama sayesinde sadece tek bir dokunuşla cihazınızda yer alan düşük güç moduna anında ulaşabilir ve hemen akabinde aktifleştirebilirsiniz.

İşte hepsi bu kadar yukarıda da görüldüğü üzere uygulanmasının oldukça basit ve eğlenceli olduğu bu 3 uygulamayı eksiksiz olarak yerine getirdiğiniz zaman iphone telefonlarınızdan düşük güç modunu anında aktif bir hale getirebilirsiniz. Görüldüğü üzere son derece kolay uygulanabilen bu 3 harika uygulamanın en belirgin özelliklerinden biri de son dönemlerin en fazla faydalanılan uygulamalarından biri olmasıdır. Dolaysıyla birçok iPhone kullanıcısının sıkça tercih ettiği bu 3 önemle uygulamalardan sizlerde hemen faydalanmalı ve bu sayede iphone telefonunuzun düşük güç modunu sorunsuz olarak hayata geçirmelisiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın