IOS 9.3 ve 9.3.1 Jailbreak Yerine Alternatif Uygulamalar


Jailbreak bildiğiniz üzere, Apple App Store’da bulunmayan uygulamaları kolaylıkla Apple telefonlarına indirmenizi sağlayan bir cihazdır veya bir program olarak ta kabul edebilirsiniz. IOS 9.3 ve IOS 9.3.1 için jailbreak programları düzenlenmektedir, fakat eğer başka bir alternatifte arıyorsanız, burada kısaca onlardan bahsedelim, çünkü bazıları için alternatifler çok daha önemli olacaktır ve daha kullanışlı.

Eğer Apple App Store’dan diğer alternatif jailbreak programlarını indirmek isterseniz, Apple App Store’a girip jailbreak olarak araştırmanız yeterli olacaktır. Herkes bugünlerde yeni jailbreak programının uygulamaya girmesini beklemektedir, fakat tam olarak ne zaman uygulamaya gireceği belli olmadığından, Apple App Store’dan diğer alternatifleri de deneyebilirsiniz. vShare Birçok uygulamalar bedava olacaktır, dolayısıyla ücretsiz olarak telefonunuza indirip daha sonrasında ise istediğiniz bütün programları telefonunuza indirebilirsiniz. Bu şekilde Apple telefonunuz varsa, Android telefonuna ihtiyacınız olmayacak ve Android telefonunuz varsa, Apple’a ihtiyacınız olmayacak. Jailbreak uygulaması sayesinde telefonunuz ne olursa olsun bütün uygulamaları indirebilir hale geleceksiniz, sadece bir akıllı telefon olması yetecektir.

Jailbreak uygulamasına alternatif olarak vShare programını kullanabilirsiniz. Bu programda jailbreak ile aynı işlemi görmektedir. Dolayısıyla bu programı telefonunuza yüklediğinizde, jailbreak gibi istediğiniz bütün programları telefonunuza yükleyebileceksiniz. Günümüzde en büyük sorunlardan bir tanesi, telefonlardaki uygulamaların Apple ve Android işletim sistemi olarak ikiye ayrılmış olmasıydı. Jailbreak veya vShare gibi uygulamalar sayesinde artık telefonunuzun Apple veya Android olması hiç fark etmeyecek. Siz yeter ki programlardan birini telefonunuza indirin, daha sonrasında istediğiniz bütün programları indirmeye başlayın. Apple’a Android programlarını ve Android’e Apple programlarını indirebileceksiniz. Artık her şey bu kadar basit ve hızlı ve daha da önemlisi, yeni bir telefona ihtiyacınız olmayacak. Yeni çıkacak jailbreak uygulamaları ayrıca sadece 64 bit akıllı telefonlarda değil, bütün akıllı telefonlarda kullanmak mümkün olacak.

vShare nasıl kurulur? ücretli uygulamalar nasıl indirilir?

  • İnternet adresine girin vshare.com
  • Download (Unjailbroken) butonuna basın
  • Profil Yükle sayfası açılacak, sayfada sağ üst kısımdan Yükle düğmesine basın.
  • iPhone uygulamaları arasına “vShare Store” uygulaması yüklenmiş olacak.

vshare

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın