İPad Pro mu? iPad Air 2 mi? Hangisini Tercih Etmemiz Gerekir?


Uzun bir zaman sonra, İPad Pro Online olarak satışa sunularak, hayranlarını daha yakından tanıma şansını verdi. Öncelikle, İPad Pro’nun özelliklerini ele alalım.

12.9 inç büyüklüğüne sahiptir. 2732 x 2048 piksel özelliğe sahiptir. Böylece daha yüksek bir çözünürlüğü desteklemektedir.
İnç başına toplam olarak,264 piksel bulunmaktadır.
İPad Air 2 den çok daha fazla özellik desteklemektedir. Bu yüzden grafik performansı İPad Air 2 ye göre 2 kat fazla değere sahiptir.
4 GB RAM,32 GB Depolama alanına sahiptir.
Klavye için, akıllı konnektör tasarlanmıştır.4 adet hoparlör, Akıllı Apple pencil uyumluluğu mevcuttur. Birçok özelliğe ve profesyonel görüntüye sahiptir.

 İPad Pro mu? iPad Air 2 Arasındaki Farklar Nelerdir?

İPad Pro,her zaman eski sürümü göre çok daha fazla pil ömrüne sahiptir.Yaklaşık olarak 10 saatlik bir pil gücü vardır. Bu da onun ne kadar performansının yüksek boyutlarda olduğunu göstermektedir. Yukarıda saydığımız onca özelliğe rağmen işlerinizi daha sistemli bir şekilde yapmanızı sağlamaktadır. Özellikle akıllı klavyeye sahip olan, konnektör özelliği sizin için, çok daha yapıcı işleri sunmaktadır. Onun sayesinde hızınızı daha verimli bir şekle sokabilirsiniz. Fakat bu kadar özellik sadece mimarlar için tasarlanmıştır. Sizin bütçenize uygun olan, biraz daha düşük modellerdir.  iPad Air 2 Kullanmanız daha uygun olur.Kesinlikle bu sürüm idealdir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın