İPhone SE İçin Kılıf Önerileri


Apple firmasının yeni gözdesi olan SE telefonu geçtiğimiz günlerde satışa çıktı. Beklenilen talebi görememiş olsa da telefonun çıktığı günden itibaren aksesuar firmaları tarafından başta kılıflar olmak üzere İPhone SE Modeli için özelleştirilmiş birçok materyal küresel pazarda ve mağazalarda yerini aldı.

İPhone SE modeli için Şeffaf Kılıflar, Cüzdan Kılıflar, Polikarbon Kılıflar, Metal – Aliminyum Kılıflar ve Slikon kılıflar olmak üzere birçok farklı materyalden üretilmiş ve özelleştirilmiş kılıflar şuan Apple İPhone SE modeli kullanıcılar için satışa sunulmuş durumda.

Aynı zamanda Deri Kılıflarda İphone SE için mevcutken, Taşınabilir batarya özelliği gösteren kılıflarda yavaş yavaş kendisini piyasa da göstermeye başladı diyebiliriz.

Ayrıca bir çok kılıfın İPhone 5, İphone 5s ve İphone SE modellerinin 3 ü ile de uyumlu olduğunu söylemekte fayda var.

Kılıf Kullanmanın Önemi

Telefonlarda kılıf kullanmak artık bir lüks olmaktan çıkmış ve bir ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle darbelere karşı cihazımızı koruyabilmenin en iyi yollarından biri olan kılıflar, cihazı darbelere ve çizilmelere karşı muhafaza ederken aynı zaman da şık bir görünüme kavuşmasına da katkı sağlıyor.

Ayrıca Telefon Kılıfları kişisel kullanımlar için özelleştirilmiş olduklarından cüzdan şeklin de de kullanılabilme özelliğine sahip. Böylelikle bir kılıftan beklediğiniz tüm şeyler karşılanmış oluyor ve ayrıyeten cihazınız korunmuş oluyor.

se-klif-oneri

Bir Çok Markanın İPhone SE İçin Kılıfı Mevcut

İPhone SE modelinin duyurulması ile beraber çalışmaya başlayan cep telefonu aksesuarı üreticileri, cihazın global pazarda satışa çıkması ile birlikte SE modeli için kılıflarını ve bir çok farklı telefon aksesuarını piyasaya sürdü.

Yerel üreticilerin haricinde dünya çapında ün yapmış olan Versus Case ve Spigen gibi markalarda üstün teknoloji ve üstün mimari ile üretilen kılıflarını satışa sundu.

Diğer üreticilere göre daha fiyatlı ürünlere sahip olan bu firmaların sunduğu özellikler ise diğer firmalara göre oldukça yüksek. Darbe emici özelliklerden su geçirmezliğe kadar, terleme önleyiciden hassas dokunuşa kadar birçok alanda özelleştirilmiş ve sağlamlaştırılmış kılıflar ile İPhone SE modeli için kılıflarını kullanıcılara sunuyorlar.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın