iPhone Kullanıcıları İçin Google Chrome İpuçları


iPhone kullanıcılarının en fazla merak ettiği önemli konulardan biri de hiç kuşkusuz ki Google Chrome ipuçları konusudur. Evet, bu önemli konu hakkında internet dünyasında birçok sitelerde oldukça karmaşık uygulamalar sunulmaktadır. Bu ise birçok İphone kullanıcıları açısından oldukça sıkıntı oluşturmaktadır.

Biz bu yazımızda diğer birçok internet sitelerinde olduğu gibi karmaşık düzeylerde uygulamalardan kaçınmaya çalışarak sizlere daha sadece ve uygulanmasının basit olduğu uygulamaları sunmaya gayret edeceğiz.

Bu konu hakkında kısaca bilgiler sunduktan sonra dilerseniz iPhone kullanıcıları için Google Chrome ipuçlarının neler olduğu hakkında bilgilerimizi hemen sunalım. İphone kullanıcıları için Google Chrome ipuçları şunlardır.

  • Sayfalar arasında hızlıca geçiş yapmalısınız.
  • Bir önceki sayfalara geri dönmek için adres yan tarafındaki bölümde yer alan kısımda bulunan ileri/geri butonuna tıklayabilirsiniz.
  • Çift dokunarak görselleri yakınlaştırabilirsiniz.
  • Bu işlemi gerçekleştirebilmek için metin veya resim üzerine çift tıklamak yeterli olmaktadır.
  • Google Chrome gizlilik modunu açınız.
  • Google Chrome’de gezinti yaparken ardınızda iz bırakmamak için gizlilik modunu etkinleştirin.
  • Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için menüden sonra yeni gizle simgeye dokunmanız yeterli olmaktadır.

İşte hepsi bu kadar, yukarıda da görüldüğü üzere uygulanmasının son derece basit olduğu bu birkaç uygulamayı hayata geçirdiğiniz zaman artık siz de kullandığınız İphone telefonlarınız üzerinden Google Chrome’de ardınızdan iz bırakmadan gezinti yapabilirsiniz.

Eğer yukarıdaki uygulamaları uygulama konusunda herhangi bir zorluk çekerseniz o zaman konu hakkında yeteri kadar bilgisi bulunan başka bir kullanıcıdan ya da başka bir arkadaşınızdan destek talep edebilirsiniz.

Çünkü farkında olmadan iPhone telefonunuza zarar verebilirsiniz. Bu nedenle uygulamaların hayata geçirilmesi konusunda daha bilgili bir kullanıcıdan yardım almanız faydanıza olacaktır. Evet, uygulamasının son derece basit ve eğlenceli olduğu bu uygulamalar, genel olarak sadece birkaç sitede kullanıcılara sunulmaktadır. Eğer siz de kullandığınız İphone markalı cep telefonunuzdan bu uygulamaları uygulamak isterseniz hemen başlayabilirsiniz.

Bununla birlikte son dönemlerde yine birçok internet sitesinde kullanılan sunumuna verilen birçok karmaşık uygulamalardan yararlanan birçok İphone kullacıları çoğu zaman istedikleri sonuca ulaşamamakta ve dolayısıyla bu konu hakkında hayal kırıklığı yaşayabilmektedirler. Bu amaçla da olsa bu yazımızda uygulanmasının en kolay olduğu birkaç uygulamayı burada sunmaya çalıştık umarız bu konu hakkında İphone kullanıcılarına bir nebze de olsa fayda sağlayabilmişizdir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın