İCloud Nedir, İCloud Ne İşe Yarar, İCloud Özellikleri Nelerdir ?


İCloud, internetteki bütün verileri en iyi şekilde saklayarak bize asistanlık yapıyor. İçerik verilerini en iyi şekilde saklayan, tüm cihazlarda var olan bilgileri otomatik yüklemeye yarar. İPhone 4S ile hayatımızın içine giren, yeniliklerinden birisidir. İPhone ve İPad Bilgisayardan sonra, olağan üstü bir çalışma gösterdi. İCloud telefonunuzdaki ve bilgisayardaki verilerinize ulaşarak güvenli bir yükleme gerçekleştirir.

Telefonunuzdaki bütün verileri gönül rahatlığı ile internette yedekleyerek bir bakıma saklayabiliyor ve bu saklama esnasında güvenli bir şekilde koruyabiliyorsunuz. Bu özelliğe kavuşmak için yapmanız gerekenler var. iCloud hesabınızı oluşturmanız çok önemlidir. Eğer bu indirmeden sonra programı kullanamıyorsanız, size bu konuda rehber olmak isteriz. Bu sayede İCloud ‘in Ne Demek olduğunu da öğrenmiş olursunuz. iCloud’u indirdikten sonra sizden ek ücretler istenebilir. Bunu ödediğiniz zaman bu güzel özelliğin bütününden yararlanmış olacaksınız.

icload-nedir-ne-ise-yarar

İCloud Programı Ne İşe Yarar?

Standart bilgi ve verilerinizi bulut deposunda saklayarak, en gelişmiş ekosistem için, bulut depolama hizmetinden yararlanma şansını yakalayacaksınız. Daha sonra, mesela, İPhone’adan indirmiş olduğunuz,1.7 GB ‘lık; Asphalt 7 Oyunu ile tüm dosyalarını eksiksiz bir şekilde bulur deposuna yedekler. Burada amaç dosya ve istenilen verileri en iyi şekilde saklamak ve korumaktır. Diyelim ki gelişmiş sürüm olan İOS ‘a geçmeyi planlamaktasınız.

Fakat oyununuzda yapmış olduğunuz oyuna ile devam edemeyeceğiniz için üzülüyorsunuz. Bu özellik sayesinde İOS’a geçseniz bile, oyununuza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Çünkü burada işlem sonrası, oyuna kaldığınız yerden devam etme şansınız var. Güzel olan yanı da bu kurallara, kaldığınız yerden devam etmenizdir. Ne mutlu size ki, iCloud ne işe yaradığını, artık biliyor, engin bilginiz sayesinde ne zaman, nasıl davranmanız gerektiğini de çok iyi bir şekilde kestirebiliyorsunuz. Bu yedekleme programı ile verilerinizi koruyun!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın