Mac için WhatsApp Uygulaması Nasıl İndirilir?


Şuana kadar WhatsApp Web işimizi görsede daha hızlı ve sorunsuz bağlantı kurmamızı sağlayan Mac için WhatsApp Uygulaması yayınlandı. Bilgisayar başında WhatsApp gelen mesajları web uygulası sayesinde hızlı ve kolay şekilde yanıtlaya biliyorduk artık Mac’imize kuracağımız WhatsApp Uygulaması sayesinde yanıtlayacağız.

Bir çok kısayol sayesinde Mac WhatsApp Uygulamasını daha hızlı ve pratik şekilde kulamıza olanak sağlamakta WhatsApp bu uygulaması mesajları Mac/Windows bilgisayarımıza taşımakta ve Web uygulasında olduğu gibi QR kod doğrulaması ile açılmaktadır.

Mac WhatsApp Uygulaması Nasıl indirilir.

mac-icin-whatsapp-uygulamasi

İşletim sistemimizin OS X 10.9 Mavericks ve üzeri sürüm olası gerekmekte indirmek için https://www.whatsapp.com/download/ adresinde girip “Mac OS X için indir” butonuna basmanız ve inen kurulum dosyasını çalıştırmanız gerekmektedir. Çalıştırdığımızda karşımıza gelen pencerede “Uygulamalara taşı” seçeneğine tıkaladıktan sonra açılacaktır.

mac-icin-whatsapp-uygulamasi-2

Yapmanız gereken son aşama ise iPhone’dan WhatsApp >> Ayarlar >> Web WhatsApp adımlarıyla karşımıza çıkan QR kodu okuttuktan sonra mesajlar kullanıma açılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın