iPhone 7 İnternete Sızdı


Apple firması, çok büyük gelir elde ettiği Iphone serisinin yeni modeli iPhone 7, Eylül ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Teknoloji meraklılarının, ilgi gösterdiği Iphone 6 serisinin ardından Iphone 7’nin fotoğrafları internette sızdıktan sonra hızla yayıldı.

TASARIM FARKI YOK

Bir Fransız web sitesinde ortaya çıkan fotoğraflarda Apple’ın yeni gözbebeği iPhone 7’nin tasarımıyla iPhone 6 ve 6S’dençok da farklı olduğu söylenemz. iPhone 7, tasarım olarak diğer serilerden büyük bir farklılık göstermese de kullanıcılar iPhone 6 ve iPhone 6S’den daha büyük bir kamera ile karşı karşıya olacak.

iphone-7-nasıl

Öte yandan iPhone 7 anten çizgilerinin uç noktalarda yer almasıyla da iPhone 6 ve 6S’den olan farkını gözler önüne seriyor. Sızan fotoğrafların iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 7 Pro modellerinin olduğu görülürken, kulaklık girişi ve şarj girişi hakkında herhangi bir bilgi verilmedi.

iphone-7

Apple’a en çok gelir getiren iPhone modellerinin bazı özellikleri yüzünden bazı kesimler tarafından eleştiri yağmuruna tutulsa da tasarımı şuan bile büyük bir ilgi görüyor ve beğeniliyor.

iPhone 7 eski iPhonlar gibi 4 farklı renk seçeneği ile çıkması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın