Pokemon GO İçin iOS Tweakler


Pokemon GO çılgınlığı tüm hızı ile devam ediyor. Niantic tarafından yayınlandığı andan itibaren bir hayli beğeni toplayan ve sadece Amerika bölgesinde bile 10 milyona yakın indirme alan Pokemon GO, yavaş yavaş yayılmaya da devam ediyor. Aslında oyunun şuna için Avrupa’da çok daha fazla yayınlaşmasının önündeki en büyük engel oyunun sunucularının ilgiyi kaldıramamış olması. Yavaş yavaş bu şekilde sunucuları da geliştiren Niantic yakın zamanda tüm merkezler için oyunu indirmeye açacağını da duyurdu. Tabi bununla beraber oyunun indirmeye açılmasını beklerken oyun için geliştirilen hilelerde yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Özellikle iOS kullanıcıları için hile yapmanın oldukça zor olması bu alanda yeni çözümlerin oluşturulmasına da neden oluyor. Şuana kadar yayınlanan hemen hemen tüm hilelerin ise JailBreak işlemi yapılmış olan iPhone cihazlarda çalıştığını belirtelim. Her hangi bir işleme maruz kalmamış olan iPhone telefonlarda ne yazık ki hile işlemi işe yaramıyor. Bu noktada JailBreak işlemi görmüş telefonlar için de özel olarak Pokemon GO tweakleri yayınlanmaya da başladı. Yayınlanan bu tweakler içerisinde en çok kullanılanları neler bakalım.

  • PokemonGO Anywhere Tweaki: Pokemon GO için şuana kadar yayınlanan en başarılı tweak PokemonGOAnywhere. Sürekli geliştirilmeye de devam edeceği açıklanan tweak aslında oyunun çok daha rahat oynanmasına olanak sağlıyor. Zira oturduğunuz yerden karakterinizi konum değiştirmemenize rağmen bu tweak ile konum değiştirme işlemi yapabiliyorsunuz. Özellikle Pokemon yakalamak konusunda yeni tweakin büyük kolaylıklar sağladığını da belirtelim. Bunun yanında şuan için Reddit üzerinden yayınlanan tweakin sürekli geliştirilmeye devam edeceği de açıklandı. Yani yakın zamanda doğrudan Pokemon bulma savaş arenasına ulaşma gibi işlemleri gerçekleştirebiliyor olacaksınız.
  • MasterBall: Henüz yeni yayınlanan tweaklerden birisi de MasterBall tweaki. Yine Reddit üzerinden yayınlanan tweakin poke toplarıyla ilgili hileler için kullanıldığını da belirtelim.
  • Bunların dışında henüz çok fazla kullanılmasa da PokePatch, FlappyGO tweaklerinin de yayına sunulduğunu belirtelim. Şunu da belirtmekte yarar var, kullanılan tüm bu tweakler Niantic tarafından kabul görmeyen tweakler. Yani kullanmanız durumunda ban riskini göz önüne almanız gerekiyor.
  • Diğer iPhone Pokemon Go hilleri 
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Pokemon GO İçin iOS Tweakler (1 Yorum)