Pokemon Go – Pokemonların yerini görme hilesi


Lokasyon bazlı olarak piyasaya sürülmüş ilk mobil oyun niteliğindeki Pokemon Go oyunu bir çok yeni sektörün doğmasına sebep oldu. Pokemon Go tasarımlı telefon kılıfları, Pokemon Go tasarımlı taşınabilir şarj cihazları, birçok Pokemon Go giyilebilir aksesuarları derken şu sıralar en gözde uygulamaların başında gelen ve oyundaki büyük bir boşluğu kapatmak için geliştirilen ufak bir yazılım piyasaya sürüldü.

Pokemon Go oynarken bildiğiniz gibi yürümeden veya bir taşıtla ilerlemeden önemli noktalardaki Pokemon karakterlerini göremiyorsunuz. Çoğu zaman önemli bir noktaya işinizi gücünüzü bırakıp gidersiniz ancak beklediğiniz Pokemon Go karakterlerini bulamadığınız için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Pokemonların yerini görme hilesi adı altında geçen bu basit yazılım sayesinde; haritada seçmiş olduğunuz noktadaki Pokemon Go karakterlerini ve bu karakterlerin ne süre boyunca noktada bulunacağını görebiliyorsunuz. “Search” kısmından dilediğiniz bölge veya ülkeyi yazarak o noktadaki Pokemon karakterlerini görebilmenin yanı sıra haritayı yakınlaştırdığınızda sokak sokak görebiliyorsunuz. Pokemon karakterlerinin üzerinde bir süre var o süre dolmadan eğer noktaya ulaşabilirseniz karakteri yakalayabiliyorsunuz.

Pokemonların yerini görebilme hilesi uygulamasında Pokemon karakterinin yerini 30 saniyede bir yenileyebiliyorsunuz. Konum ve uygulama çok kaliteli bir şekilde çalışıyor. Bilmeniz gereken tek şey Pokemonların yerini görebilme hilesinde düşün CP li Pokemon Go karakterlerini göremiyorsunuz. CP si yüksek olan Pokemon Go karakterlerini gösteren Pokemonların yerini görme hilesi uygulamasına şuradan ulaşabilirsiniz;

https://pokevision.com/

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Temmuz 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın