iOS 9.3.3 ile Uyumlu Tweakler


Geçtiğimiz günlerde iOS 9.3.3 jailbreak yayınlanması ile iOS 9.3.3 ile Uyumlu Tweakler de tartışılır oldu. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki, piyasada dolaşan jailbreak paketlerinin hepsi tweak desteklemiyor. Yani öncelikle tweak desteklediğinden emin olduğunuz bir paketin kurulumunu yapmanız gerekecek. iOS 9.3.3 jailbreak yöntemini de başka bir yazımızda anlatıyoruz.

Uyumsuz tweak yüklemek, cihazı restore etmeye kadar giden problemlere neden olabileceğinden uyumlu olduğu bildirilmemiş bir kurulum yapmadığınızdan emin olun. Google üzerinde tweaklerin hangi sürümlerinin uyumlu olduğuyla ilgili bir liste hali hazırda oluşturuldu ancak biz en popüler tweakler için sürüm bilgilerini paylaşarak genel bir bilgi vermiş olacağız.

En popüler tweakler arasında bulunan iFile 2.2.0 sürümünün 9.3.3, 9.3.2 ve 9.3.1 ile uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Hali hazırda 100 den fazla tweakin bir değişiklik yapılmadan iOS 9.3.3 ile uyumlu olduğu test edilmiş. Preference Loader, Speed Intensifier, MTerminal de uyumlu olduğu bildirilmiş tweakler arasında yer alıyor.

Youtube++ iOS 9.3.3 üzerinde sorunsuz çalışıyor. Aynı zamanda Whatsapp++ da uyumlu olduğu bildirilen tweakler arasında ancak Whatsapp++ içi iPhone 6 üzerinde 9.3.2 ile gizlilik modunun çalışmadığı belirtilmiş. Bunlarla beraber Twitter++, Transparent Dock, Keyboard Acio da uyumlu tweakler olarak listede yer alıyor. Günümüz fenomeni haline gelen Pokemon Go için Poke++ 1.3 sürümünün de uyumlu olduğunu fanları için duyurmuş olalım.

Genel olarak iOS 9.3.2 ile 9.3.3 arasında destekleme açısından belirgin farklar olmasa da iOS 9.3.3 ile uyumlu olduğundan emin olduğunuz tweakleri kurarak istenmeyen sürprizlerden kaçınmış olursunuz. Güncel haberleri sitemizden takip etmeyi unutmayın.

Güncel listeyi buradan takip edebilirsiniz.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wsviKfrj_9pVWmPhVWl8ZEF4UkDHEk7SvvtnFWYaHsA/htmlview?pref=2&pli=1&sle=true#

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Temmuz 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın