Pokemon Go Hızlı Level Atlama Hilesi ( Güncel )


Pokemon Go’nun gün geçtikçe artan oyuncu sayısıyla rekabet de kızışmaya başlıyor. Oyuna ilk başlama avantajını yakalamış olanlar level konusunda yeni başlayanlara göre çok daha öndeler. Bu nedenle daha iyi pokemonlar bulup daha fazla gym noktası ele geçirebiliyorlar. Bu sayede level atlamaları da kolaylaşıyor. Yeni başlayan bir Pokemon eğitmeni ise o kadar da hızlı ilerleyemediğinden çeşitli numaralarla avantaj sağlamaya çalışıyor. Biz de üzerinde sıklıkla yazılar okuduğumuz Pokemon Go Hızlı Level Atlama Hilesi nedir bir inceleyelim dedik.

Esasında bu isimde bir hile henüz piyasada yok. Ancak level atlama için yapılması gerekenleri kolaylaştıran hileler mevcut. Bu hilelere ilave olarak doğru strateji ile de oynandığında seviye atlamak çok kolay olabiliyor. Level atlamak için özellikle kullanacağımız hile tabii ki Pokemon Go Yürüme Hilesi. Sitemizde ayrıntılı şekilde anlatan kılavuzları incelediğinizde kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu hile sayesinde gerçekten sokaklarda dolaşmadan eğitmeninizi haritada gezdirebilirsiniz. Bu gezinme sırasında Poke Stop ziyaretleri, Gym ele geçirmeleri ve yeni pokemon yakalamaları yapılabilir. Bu işler de kısa zamanda level atlama işini kolaylaştıracaktır. Öncelikle uyaralım 10 level olana kadar pokemon yakalama ve poke stop ziyaret etme dışında hiçbir şey yapmayın. Çantanız dolana kadar ne bulursanız toplayın.

10 levelin altındayken haritada sürekli dolaşın. Daha önce sizde olmayan bir pokemonu yakaladığınızda 500 XP (tecrübe puanı) kazanırsınız. Normal bir pokemon yakaladığınızda ise 100 XP kazanacaksınız. Hep aynı ortamlarda dolaştığınızda diğer türlerde pokemon ile karşılaşma ihtimaliniz düşük olacaktır. Dolayısıyla Pokemon Go Yürüme Hilesi sizi bu zahmetten kurtaracak ve daha hızlı seviye atlamanızı sağlayacaktır. Poke Stop ziyaretlerini aksatmayın.

Evrimleştirme için yeteri kadar pokemon ve nesne topladığınızda Lucky Egg kullanabilirsiniz. 30 dakika boyunca her kazandığınız tecrübe puanı 2 ile çarpılacaktır. Evrimleştirme ile 500 XP kazanılıyorken Lucky Egg ile bu 1000 XP olacaktır. Bu nedenle evrimleştirmeyi parça parça yapmak yerine Lucky Egg aktifken yapmak çok miktarda tecrübe puanı kazandıracaktır. 30 dakikalık Lucky Egg süresinde 30 veya daha fazla evrimleştirme yapabilirseniz kazanacağınız tecrübe puanının hesabını yapamaz hale gelebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın