Pokemon Go Otomatik Yürüme Hilesi (Işınlanma)


Son günlerin gözde oyunlarından artırılmış gerçeklik konseptindeki Pokemon Go genç yaşlı herkesin telefonuna bir şekilde yüklenmiş oldu. Artık herkes telefonunun bataryasının izin verdiğince bulundukları her yerde Pokemon arıyor. Ancak bazı ufak uygulamalar yardımıyla Pokemon Go Otomatik Yürüme Hilesi çok kolaylıkla yapılabilmekte.

Bunun için öncelikle telefonunuzun rootlu olması gerektiğini belirtmeliyiz. Root ne demek bilmiyorsanız kesinlikle bu rehberde anlatılanları uygulamayın. Zira veri kaybına kadar giden zararlarla karşılaşabilirsiniz.

Rootlu bir Android telefon üzerinde öncelikle XPosed uygulamasının kurulması gerekir. Burada bahsedeceğimiz uygulamaları XDA sitesinden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. XPosed uygulaması aslında bir frameworktür. Mock Mock Locations ve Hide Mock Locations uygulamalarını çalıştırabilmemiz için gereklidir. Bu iki uygulamayı da XPosed kurduktan sonra modül olarak indirebileceksiniz. Ayrıca Team Rocket uygulamasını da XDA sitesinden bulup indirmeniz gerekecek.

Bütün uygulamalarımızı kurduktan sonra öncelikle XPosed frameworkü uygulama girip kuruyoruz. Ardından Hide Mock Locations ve Mock Mock Locations modülleri etkinleştiriyoruz. Android geliştirici ayarlarından Team Rocket için hata ayıklamayı etkinleştiriyoruz ve GPS sinyali etkin hale getiriyoruz.

Bu işlemlerden sonra Pokemon Go oyununu çalıştırıp açılmasını bekliyoruz. Eğitmenimizi gördüğümüzde telefonun Home tuşuna basıp ana ekrana dönüyor ve Team Rocket uygulamasını açıyoruz. Uygulamada yer alan Open Pokemon Go düğmesine basıp oyuna geri dönüyoruz. Bu andan itibaren ekranda ok tuşlarını görebilirsiniz. İsterseniz sürükleyerek tuşları kullanması daha kolay bir yere bırakabilirsiniz. Yön tuşlarının üzerlerine dokunduğunuzda eğitmeninizin hareket ettiğini göreceksiniz.

Benzer şekilde çeşitli root programlarıyla da bu işlemler yapılabilmektedir. Burada anlatılan yöntem sizin telefonunuz tarafından desteklenmiyorsa veya XPosed Android sürümünüzle uyumlu değilse hile çalışmayacaktır. Bu durumda sitemizdeki diğer Pokemon Go Hileleri hakkındaki rehberlerimizi inceleyebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Pokemon Go Otomatik Yürüme Hilesi (Işınlanma) (3 Yorum)

  1. Slm, ben hileli Pokémon go kulaniyorum size bir sorum olucak karakterimi baska ulkeye yada baska yere isinladiktan sonra bi sure calismiyor bunu nasil duzelte bilirim tsk