Pokemon Go’da Eevee Evolve Hilesi ( Güncel )


İlk çıktığı günden beri bir çığ gibi büyüyen hayranlarıyla eğlence tufanı haline gelen artırılmış gerçeklik oyunu ile ilgili şu günlerde Pokemon Go’da Eevee Evolve Hilesi oldukça revaçta olan bir konu. Evolve yapacak kadar Eevee toplamış ve yeterli Stardust ile Eevee Şekeri topladıysanız şansını denemeye hazırsınız demektir. Artık Eevee pokemonunuz Flareon, Jolteon veya Vaporeon’dan herhangi birine yükselebilir. Ama özellikle birine yükseltmek istiyorsanız işinize çok yarayacak bir tüyo vereceğiz.

Eevee İstediğim Pokemona Nasıl Yükseltirim sorusunu arama motoruna yazdığınızda çok çeşitli yöntemler önerildiğini görebilirsiniz. Evolve işlemini yapacağınız günün saatlerinden tutun da pokemonun HP puanına ve hatta mutluluk seviyesine göre taktikler anlatan klavuzlara rastlayacaksınız.

Elemental bir pokemona dönüştüreceğiniz Eevee için üç seçenekten biri kendiliğinden ve rastgele seçilmektedir. Ancak Pokemon hikayesini bilenler, burada bir adım öne geçebilmektedir. Oyunun yaratıcıları, hikayeyi takip etmiş olanlar için küçük bir sürpriz hazırlamışlar. Bu sayede tam olarak istediğiniz pokemona dönüştürmeniz mümkün kılınmış.

Orijinal Pokemon Tv serisinin 40. bölümünde Eevee kardeşler Ash ile buluşup buldukları dönüşümleri gösterirler. Bu kardeşlerin isimleri Sparky, Rainer ve Pyro’dur. Eğer evolve etmek istediğiniz pokemonun ismini bunlardan birine değiştirirseniz, doğrudan çizgi filmdeki pokemona dönüştürmeniz mümkün olacaktır. Yani pokemonunuzun ismini Reainer yaparsanız Vaporeon, Sparky yaparsanız Jolteon, Pyro yaparsanız da Flareon’a yükselecektir.

Pokemonun ismini değiştirdikten sonra oyundan çıkıp tekrar girmeniz ve Eevee isminin değişip değişmediğini kontrol etmeniz yerinde olacaktır. Bazı durumlarda isim değişiklikleri sunucu üzerinde gerçekleşmemiş olabiliyor ve varsayılan ismiyle evolve işlemi gerçekleşebiliyor. Diğer tüyolar için sitemizdeki diğer kılavuzları da incelemeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın