Pokemon Go’nun En İyi Hileleri ( Güncel )


Bir oyun piyasaya çıktığında hemen kısa bir süre sonra o oyunla ilgili hileler de internette paylaşılmaya başlanıyor. Pokemon Go hastaları da hızlı bir şekilde seviye atlamak ve pokemonlarını güçlendirmek için hileye başvurabiliyor. Aslında bir oyunu hile yapmadan oynamak en zevklisidir ancak Pokemon Go gibi çok oyunculu oyunlarda hile yapanlarla yarışabilmek için küçük numaralara başvurmak da kaçınılmaz olabiliyor. Bu sebeple Pokemon Go’nun En İyi Hileleri bir araya getirip diğer oyuncularla nasıl başa çıkabileceğinizi anlatmak istedik.

Pokemon Go bir artırılmış gerçeklik uygulaması olduğundan eğitmenin hareket edebilmesi için gerçek hayatta oyuncunun da yer değiştirmesi gerekiyor. İlk başlarda eğlenceli gelen bu durum bir zaman sonra yorucu ve hatta anlamsız gelebiliyor. Özellikle değerli yumurtaların çatlaması için yürünmesi gereken mesafelerin uzunluğu mantık sınırlarının dışına çıkabiliyor. Bu durumda Pokemon Go Yürüme Hilesi imdadımıza yetişiyor. Yani gerçekte yürümeden, karakterimizi hareket ettirebiliyoruz. Android ve iOS cihazlarda farklı şekillerde yapılsa da sahte yürüme ile oyunda büyük bir avantaj elde edilebiliyor.

iPhone cihazlarda jailbreak ve Android cihazlarda root yapılmış olma şartı arayan bu hileler, telefonu ve uygulamayı kandırmayla yapılabiliyor. Jailbreak yapılmış bir iOS üzerindeki Cyda uygulamasında repo ekleme yerinde williamlcobb.com/repo adresini eklediğinizde bu repo altındaki tweaklerden PokemonGoAnywhereBeta yı indirip kurabiliyorsunuz. Bu sayede Pokemon Go girdiğinizde ekranın ortasından biraz daha yukarda sağda ve solda düğmeler beliriyor. Bu düğmeler yardımıyla karakterinizi çeşitli şekillerde gezdirebiliyorsunuz.

Android için ise XPosed frameworkü root yapılmış bir cihaza kurduğunuzda Mock Mock Locations ve Hide Mock Locations modüllerini indirip etkinleştirmeniz gerekiyor. Ardından Team Rocket uygulamasına hata ayıklama yetkisi verilmesi gerekiyor. Pokemon Go açıldıktan sonra aşağı alıp Team Rocket çalıştırarak ekrana hareket kabiliyeti sunan düğmeler geliyor. Bu düğmelerle karakterinizi istediğiniz bir noktaya götürmeniz mümkün oluyor.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Pokemon Go’nun En İyi Hileleri ( Güncel ) (1 Yorum)