Iphone 8 İle Neler Geliyor?


Apple markalı telefonların her zaman sevildiğini bilmekteyiz. Son yıllarda sürekli yeni modeller üretmek ile tanınan ve modellerindeki değişimlerin yakından takip edildiğini de bilmekteyiz. Şimdi ise merkezi Cupertino olan bir şirket tarafından üretilecek olan iPhone 8 yeni özelliklerini göstermeye başlamıştır. Hem yepyeni özellikler hem de tasarımındaki sadeliğin halen devam etmesi sayesinde bu modelinde sevileceğini bilmekteyiz.

Kulaksız Kulaklık Özelliği

Uzun zamandır beklenen üstün teknoloji özellikleri artık 8 modeli ile gelmeye başlamış gibi görünüyor. Son alınan duyumlara göre kablosuz kulaklık rahatlığını tadabileceğiniz bu model sayesinde görüşmeleriniz daha sağlıklı olacak gibi duruyor. Kulaklığın çalışması için bluetooth teknolojisini kullanacak olan telefon, enerji konusunda da tasarruf etmeyi düşünmektedir. Burada yapılan asıl işlem pil ömrünü uzatarak daha uzun ömürlü batarya kullanabilmektir. Kullanılacak olan uzaktan kumandalı kablosuz kulaklığın satışında sunulacak isim ise AirPods şeklinde olacaktır. Duyulan bu iddialar ile her zamankinden daha üst bir model ile birlikte olacağımızı da anlayabilmekteyiz.

Uzun Zamandır Beklenen Teknoloji

2015 yılı gibi çalışmalarına başlanan bu kablosuz kulaklık teknolojisi 2017 zamanına daha sağlam bir altyapı ile gelmektedir. O zamanlarda performans kalitesinde düşüklükler olması sebebi ile bu kablosuz uygulamaları tam oturtamayan markanın bu yeni model ile daha üst bir teknolojiyi sevenleri ile buluşturmayı hedefliyor.

Sürpriz Bir İddia

Apple iPhone 8 iddialarının arkası kesilmemektedir. Günümüzde yapılan araştırmalarda ve alınan iddialarda sunulan özelliklerin içinde bir de sürpriz olarak kablosuz şarj özelliğinin geleceği tahmin edilmektedir. Bu özellik ile hem zamandan hem de mekandan tasarruf edilmesinin kolaylaşması destekleneceği için herkesin işinin kolaylaşacağı ve iPhone alıcılarının sayısının artacağı bilinmektedir. Markanın hedeflediği ilk konulardan biri de beğeniyi arttırmak ve satışlarda sürprizleri çoğaltmaktır.

Iphone 8 Özellikleri
Iphone 8

Geniş Ekran Desteği

Gün geçtikçe yeni telefon modelleri ile çizilen yolda en çok merak edilen nokta artık telefonların ekran boyutları olmaktadır. Her yeni modelde büyük ekrana alışanlar için Apple bu sefer büyük bir gelişme göstermekte ve 5,2 inçlik bir telefon ile severlerini karşılamaktadır. Bunun yanında model farklılığı olarak 4,7 inçlik farklı bir modelin de bulunacağı alınan bilgiler arasındadır. Genel olarak tasarımda ince ve zarif görünümü bırakmayacak gibi görünen markamızda bir de büyük ekranlı olan telefon için OLED ekranlı iPhone özelliğinin getirildiği belirtilmektedir.

IPhone 8 Eylül Ayında Sizlerle

Önümüzdeki yılın eylül ayında görücüye çıkacak olan modelimizde diğer marka telefonların sollanacağı tahmin edilmektedir. Tasarımı, donanımsal güç özellikleri ile sevenlerini daha da memnun edecek bu modelimizde A10 çipinin kullanılmaya başlandığı da alınan bilgiler arasındadır. Hatta A11 çipi kullanılarak radikal tercihlerin yapılması bile muhtemel gibi görünüyor. Bu yeni farklılık ile güç konusunda gelişmelere imza atılırken bir taraftan da performansın arttığını göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın