Iphone Telefonlar Özellikleri İle Ön Planda


Iphone Telefonlar Özellikleri İle Ön Planda

Bir telefonun normal özellikleri ya da sadece akıllı mod bulunması artık farklılık olarak düşünülmemektedir. Bu kadar özellikli iPhone modellerinin içinde bile bir üst modeller için daha farklı özellikler istenmektedir. Kamera, tasarım, donanım, boyut, sürüm, hız, kapasite gibi birçok konuda yeniliklerin olması telefonların satışına da markanın beğeni düzeyine de etki etmektedir.

3 Boyutlu Kamera Mı Geliyor?

Kamera konusunda hızlı çekim özelliği bulunsa da piksel bakımından her zaman Apple ürünler diğer markalara göre bir tık geride bulunmaktadır. Zaman içinde gelişen her modelinde farklılık denemeye özen gösteren iPhone modelleri artık 8 sürümü ile bambaşka bir döneme merhaba diyecek. Kamerasında kullanacağı 3 boyutlu fotoğrafçılık özelliği için LG markası ile beraber çalışmaktadır. Kamerasında bir anda devrim yapma niyetinde olan markanın nesne algılama gibi özellikleri de bulunmaktadır.

Gerçek algılama gibi özelliklerinin bulunması da fotoğraf severlerin daha çok beğenisini kazanmak için yeterli bir unsurdur. En bomba iddia ise 8 modelinde gerçekçi kamera desteğidir. Örnekler ile güçlendirmek istersek, bir mağazanın kapısına kamerayı tuttuğunuz zaman açılış saatini öğrenebilmeniz bile mümkün olabilecektir. 2017 bu konuda iPhone kameralarında yeni bir dönem olacaktır. Hem de çift lens özellikli olması da beklenenler arasındadır. Çözünürlük konusunda alışılagelmiş olan boyutlardan daha üst sonuçları sizler ile buluşturacaktır. Efektler de kullanıcılar tarafından beklenen bir diğer güzellik.

Yeni Döneme Uymak İçin Iphone Gözlükleri

Son günlerde en sık kullanılan ve bahsi geçen konulardan biri artırılmış gerçeklik gözlükleridir. Apple bu konuda geri planda kalmış gibi görünüyordu. Ancak gelişmeleri her zaman takip ettiğini belirtmek için gözlüğü de deneyeceğini açıklamıştır. İlk başlarda farklı bir tasarım ya da ek özellik kullanamayacak olsa da bu gözlükler ile iPhone serilerinde yepyeni bir dünyaya açılacağınızı söyleyebiliriz.

Iphone Telefonlar Özellikleri İle Ön Planda

Kavisli Ekrana Sahip Iphone

Ekran özelliği bakımından yenilikleri sonuna kadar takip eden Apple kavisli ekran denemesi ile 8 modeli hakkında konuşulanları destekliyor. Bir taraftan Samsung modellerine benzetmek istediği bu yeni modeli ile tasarımında da farklılığa gittiğini göstermektedir. Aynı zamanda ince bir telefon olma özelliğinden de taviz vermeyen markamız için 5.8 inçlik bir büyüklükten de söz etmek mümkün olmaktadır. Çerçevesiz ve bu zamana kadarki en büyük ekranlı iPhone modeli 8 ile canlanacak.

Jet Beyaz Telefonlar

Bir diğer yenilik unsuru da renkleri kapsayacaktır. Jet beyaz kaplaması ile farklılığa imza atmayı başaran iPhone serilerinde bu renk ile değişimlere imza atmaya çalışmaktadır. Aynı zamanda metalik kaplama görünümünden daha üstün bir tasarım olacağı düşünülüyor. İlk olarak renk iPhone 7 ve 7 plus modellerine uygulanacak. Biraz daha beklenecek bir sır olsa da renklerin değişime gitmesi tarzını konuşturmak isteyenler için de sevindirici bir haberdir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın