Kırılmaz Iphone Ekranı Kim İstemez


Akıllı telefon denildiğinde ilk olarak akla gelen durum kırılan ya da çatlayan ekranlardır. Kırılmaz bir cam üretimi henüz gerçekleşmemiş olsa da iPhone ekran koruması ömür boyu sağlam kalacak bir yeniliği tanıtmanın mutluluğunu yaşıyor. Bu konuda akıllı telefonlar arasında bir numara olmayı hedefleyen bu yeni özellik sayesinde satışlarında da zirve yapmak istediğini vurguluyor.

GonzoGuardzForeverGlass Güzelliği

GonzoGuardzForeverGlassüretimi olarak iPhone kullanıcılarının yanında olduğunu gösteren camlar günümüzdeki en sağlam malzemeden yapılmakta ve uzun ömürlü olarak anılmaktadır. Bilinen sağlamlık niteliklerinin üzerinde olmasına karşın dokunma ekranındaki hassasiyet halen üst noktadadır. Buna ek olarak çatlama veya kırılma gibi sorunların çaresini üretebilmek için yola çıkan yapım şu anda taslak olsa da başarılı görünüyor. Hatta o kadar iddialılar ki bu camı kırmayı başaran kullanıcılar için ömür boyu ürün garantisi sunuluyor. Ne yapılırsa yapılsın camın kırılmayacağını savunuyorlar. Her kırılan ürün yenisi ile ücretsiz olarak değiştirilecektir. Aslında büyük bir masraf kurtarıcı olarak nitelendirilebilir.

  1. El Iphone Telefonlar

Cam özellikleri gibi farklı farklı yenilikler de denemeye çalışan markamız 2. el ürüniPhone satışlarına bu sefer kendi adı ile başlamıştır. Bu şekilde daha çok güvene sahip olunduğu da bilinmektedir. Firmaya giderek kendiniz direk talep edebileceksiniz. Bu ürünlerde de belli kısıtlamalar da mevcut. 16 GB kapasiteye sahip olan kilitsiz 6S modelleri 450 $ değer ile sahiplerini bulabilmektedir. 64 GB büyük kapasiteli 6S modellerinde ise fiyat 590 $ olarak sunulmaktadır.

Yeni Modellerde Neden Kulaklık Yok?

Yeni modeller gelişmelere kucak açarken en çok eleştiri alan yön kulaklık girişinin kaldırılması olmuştur. Telefon denildiğinde ilk olarak akla gelebilecek olan özellik müzik dinlemektir. Ancak bu iş yeni modellerde lighting portu sistemine devredilmiştir. Her ne kadar modern bir yöntem olarak değerlendirilse de zorlukların da peşinden geldiğini görebilmekteyiz. Toz ve su geçirmesin mantığı ile yaklaşılan bu yenilikte aslında modernlik konusunda yanlış düşüncelerin de var olduğunu anlayabilmekteyiz.

Küçük Boyut Severlere

Büyük ekranlar tercih meselesi olsa da son zamanlarda kullanılan küçük SE modelleri de beğeni alan fırsatlar arasındadır. Kısa süre içinde ortaya çıkacak olan bu model tam 4 inç boyutundadır. Elle tutulma özelliği bakımından gençler için de uygun olduğunu ve ilk kez telefon kullananların beğenisine sunulduğunu görebilmekteyiz. A9 işlemci ile bütünleştirilen modelde yine 16 GB değerinde hafızası da bulunuyor. Aslında her türlü iPhone özelliğini elinde bulundurması sayesinde yeni model aranmasına da gerek olmamaktadır. Hem son model hem de uygun fiyat ile Apple kullanımının en garanti yolu bu modeldir. Arka kaplaması ve renkleri konusunda standartın dışına çıkılmaması da bir Apple klasiği diyebiliriz. Popüler bir marka kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın